2010

2010

Propozice celoroční sportovní soutěže deseti obcí VO 2010

Naše soutěž VO byla také ve vysílání České televize, v pořadu Vyzkoušejte si.

Zde byla ukázka jedné ze soutěží - lukostřelba. Zúčastnili se jí také lukostřelci z Hlubočce David Cihlář  a Libor Gintar. Podívat se můžete zde:

hlubocec.rajce.idnes.cz/Vecirek_VO_2010/#

Článek v Deníku:opavsky.denik.cz/ostatni_region/patnacty-rocnik-vesnickych-her-ma-sve-viteze.html

VO 2010 - sportovní střelba

VO 2010 střelba - družstvo Hlubočce tvořili Přemek Stanovský, Kamila Nedvídková, David Cihlář, Petr Vavrečka. Pan  Nováček přijel fandit, Pavel Nedvídek mi pomohl s pořádáním soutěže.V sobotu 30.10.2010 se v sále Sokolovny Velká Polom uskutečnila sportovní střelba. Pořadatelem byl Hlubočec a  proto byla spousta práce se zajištěním pohoštění, připravením sálu pro střelbu, nákupem cen. Do našeho týmu jsme chtěli doplnit střelce, což se nám podařilo. Nově výborně střílela Kamila Nedvídková, pan  Nováček bude příslibem do dalšího roku. Poctivý trénink se vyplatil a Přemek Stanovský soutěž vyhrál. Družstvo tvořené Přemkem Mezi vítězi byl Přemek Stanovský, který vyhrál soutěž jednotlivců ve střelbě VO 2010Stanovským, Kamilou Nedvídkovou, Davidem Cihlářem a Petrem Vavrečkou obsadilo výborné páté místo. Na příští rok máme cíle ještě vyšší. V družstvech zvítězila Velká Polom před Krásným Polem a Dolní Lhotou.  27.11.2010 se v Hlubočci uskuteční večírek VO 2010 s vyhlášením výsledků celoroční sportovní soutěže s bohatým programem. Pozváni budou zástupci všech obcí a jako poděkování za své výkony naši sportovci z Hlubočce. Za pořadatele Nedvídek Milan

Výsledky VO 2010 sportovní střelba

VO 2010 - cyklistický závod

Tým Hlubočce po dojezdu cyklistického závoduCyklistický závod v Plesné se první sobotu v říjnu zařadil mezi nejtěžší disciplíny VO 2010. Týden pršelo a trať byla podle toho rozbahněná, plná kaluží. Hlubočec reprezentovali Tomáš Kukelka, Danek Kilian, Petr Nedvídek a Tomáš Čerbák. Všichni se shodli, že v první řadě bylo závod vůbec dojet do cíle. Za enormní úsilí máme jen jeden bod do soutěže družstev za 10. místo, příjde to líto, ale hlavně se zúčastnit, vzpomínky zůstanou. Patří jim velký dík. Závodu Plesenská stezka se zúčastnilo 106 cyklistůPlesenská stezka je závod profi cyklistů a závodníci VO mají opravdu co dělat. Letos však první místo patřilo Viktoru Klosovi z Horní Lhoty. V družstvech byla první Velká Polom.

Nedvídek Milan 4.10.2010

Celkové výsledky VO 2010 cyklistika

Výsledky VO 2010 cyklistika - družstva

VO 2010 - lukostřelba

Tým Hlubočce VO 2010 lukostřelba

První soutěží VO 2010 po prázdninách je tradičně lukostřelba. Na střelnici ve Velké Polomi nás reprezentovali Libor Gintar, Tomáš Čerbák, Petr a Milan Nedvídkovi. Ve družstvech jsme skončili osmí. Vyhrála Horní Lhota.
11.9.2010 Nedvídek Milan

Výsledky lukostřelby VO 2010

VO 2010 - nohejbal

Tým Hlubočce tvořili T.Halfar, T.Sládeček,M.Rudorfer a za fotoaparátem skrytý M.Nedvídek

V sobotu 19.6.2010 proběhl v Horní Lhotě turnaj VO 2010 v nohejbalu. Počasí se naštěstí umoudřilo a po pár kapkách deště se k poledni ukázalo sluníčko. Zúčastnilo se osm družstev, chyběla Pustá Polom a Dobroslavice.Zvítězila Vřesina. Hlubočec reprezentovali Tomáš Halfar, Tomáš Sládeček, Michal Rudorfer a Milan Nedvídek. Hráli jsme několik vyrovnaných zápasů, kdy nám chyběl třeba jen jediný míč k vítězství, ale neměli jsme potřebné štěstí. Porazili jsme jen Těškovice, ale myslím, že jsme hráli lépe než v předešlých ročnících. Po neúčasti Hlubočce na volejbalovém turnaji a sobotním nohejbalu nás čeká letní přestávka a sejdeme se až v září na střelecké soutěži - lukostřelbě.

Výsledky nohejbalu VO 2010

VO 2010 přespolní běh v Dolní Lhotě

Hlubočec reprezentovali T.Čerbák,D.Gura a P.Dudek

V neděli 15.5.2010 se v Dolní Lhotě uskutečnil přespolní běh na trase 3,8 km. Počasí nepřálo, neustálý déšť poznamenal účast závodníků a družstev. Trať musela být upravena po zpevněné lesní cestě, plné kaluží. V podmáčeném terénu to nešlo. Ale všichni naši sportovci se nezalekli a překonali sami sebe. Patří jim za to velký dík.Hlubočec reprezentovali Tomáš Čerbák, David Gura a Pavel Dudek.Celkově vyhrála Dolní Lhota.

Výsledky běžeckého závodu VO 2010

VO 2010 - kuželky

Hlubočec reprezentovali Tomáš Černín, kerý si vzal syna, Libor Gintar, Petr a Milan Nedvídkovi. Dne 10.4.2010 se v Dobroslavicích uskutečnil turnaj v kuželkách. Hlubočec reprezentovali Tomáš Černín, Libor Gintar, Petr a Milan Nedvídkovi. Opět jsme se přesvědčili o stoupající úrovni mužstev. Bez tréninku to asi opravdu nepůjde. Zvítězila opět VŘESINA ,i když její souboj s domácími DOBROSLAVICEMI byl napínavý až do konce.
Překvapilo družstvo Těškovic, které se po loňském posledním místě vyšvihlo na 4. místo. Jinak byly výsledky zhruba na stejné úrovni jako v minulém roce. I když zpočátku se hráčům zdálo, že to letos, po úpravě kuželny, nějak nepadá!!! Také účast všech 10. zúčastněných obcí je skvělá.Jen aby nám to vydrželo.

Výsledky VO 2010 dráhové kuželky

VO 2010 - badminton

Družstvo Hlubočce tvořili Milan, Eva, Petr Nedvídkovi, Tereza a Tomáš Čerbákovi a David Cihlář28.3.2010 se v Plesné rozehrálo třetí kolo sportovní soutěže VO 2010. Soutěžící obce si zahrály turnaj v badmintonu. Po loňské premiéře se opět turnaj uskutečnil v Plesné. I když jsme si byli zatrénovat v Opavě, nemůžeme čelit závodníkům, kteří to hrají pravidelně, někteří dokonce na republikové úrovni. Vesnická olympiáda je ale přesně o tom. Snad se někdo chytne, začne se věnovat některé z jedenácti disciplín a časem budeme aspoň trošku rovnocenným soupeřem. Zatím je hra našich soupeřů úplně někde jinde, hráči z Plesné, kteří podruhé turnaj vyhráli , nám ukázali, jak se badminton hraje. Musím poděkovat soutěžícím, kteří letos reprezentovali naši obec. Zúčastnili se Cihlář David, Tomáš a Tereza Čerbákovi, Petr, Eva a Milan Nedvídkovi.

Výsledky VO 2010 badminton

VO 2010 - stolní tenis

Hlubočec potřetí v řadě vyhrál stolní tenis

Tým stolních tenistů Hlubočce obhájil již potřetí první místo v soutěži VO.

6.2.2010 obhajoval tým stolních tenistů Hlubočce vítězství v posledních dvou ročnících. Turnaj se uskutečnil v Pusté Polomi. Úroveň všech disciplín vesnických her se stále zvyšuje, a tak obhajoba našeho prvenství byla na samé hranici možností. Zvítězili jsme se stejným počtem bodů jako druhá Vřesina a o celkovém vítězi rozhodlo třetí místo v jednotlivcích Tomáše Černína.
V týmu Hlubočce byli ještě Vít Kilian a David Gura. Všem gratuluji za výbornou reprezentaci obce. Požádám starostu obce o předání diplomů za vzornou reprezentaci Hlubočce. Hlubočec je po druhé disciplíně poprvé po dvou letech naší účasti ve VO v čele soutěže, je to velmi dobrý začátek.
                                 Nedvídek Milan

Výsledky stolního tenisu VO 2010

VO 2010 - plavání

Plavecký tým Hlubočce23.ledna 2010 začal 15 ročník VO plaveckými závody v Hrabůvce. Skončil velkým úspěchem našich plavců, kdy Adam Černín si doplaval pro bronzovou medaili a družstvo Hlubočce doplněné o Tomáše Čerbáka a Honzu Bubíka obsadilo páté místo v soutěži družstev. Zahájili jsme tedy soutěž,jako pořadatelé tohoto ročníku, velmi dobře. Teď nás čeká stolní tenis, kdy budeme obhajovat první příčku ze dvou předešlých ročníků.
                                Plavání vyhrály Dobroslavice, před Krásným Polem a Velkou Polomí.

Ćlánek v Deníku:Článek v Deníku: opavsky.denik.cz/ostatni_region/vesnickou-olympiadu-zahajilo-plavani-20100326.html