Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Organizační struktura úřadu

Činnost úřadu obce je zajišťována prostřednictvím agendy starosty obce, kterému jsou podřízeni:
 
  • Sonnek Drahomír - referent samosprávy
  • Petrášová Martina - referent samosprávy
  • Mochová Alena - uklízečka, správce kuchyně
  • Vaněk Milan - údržba obce, správa zeleně
  • Draštík Petr - správce a uklízečka sportovního areálu
  • Trojančíková Marie - knihovnice
  • Mgr. Draštíková Eva - kronikářka
  • Tížek Antonín - správce hřbitova

 

Zastupitelstvo

Obec má devítičlenné zastupitelstvo zvolené v řádných volbách v říjnu roku 2018:
seznam zastupitelů:
 
  • Tvarůžka Jan ................................... starosta
  • Lindovský Jiří.................................... místostarosta
  • Zeman Milan..................................... 2. místostarosta

 

  • Ing. Brunclík Michal.......................... člen
  • Gintar Libor....................................... člen
  • Maivald Marek.................................  člen
  • Ing. Melecký Petr.............................  člen
  • Stanovský Přemysl..........................  člen
  • Bc. Škvárová Jiřina..........................  člen
 
Složení výborů a komisí
Ostatní komise nezbytné pro fungování obce - zřízených dle zákona č. 128/2000 sb. o obcích.
 
Finanční výbor:
  •         Ing. Melecký Petr ......................... předseda
  •         Stanovský Přemysl  ..................... člen
  •         Střílková Martina .......................... člen

 

Kontrolní výbor:

  •          Gintar Libor ................................ předseda
  •          Ing. Brunclík Michal ................... člen
  •          Maivald Marek ........................... člen

 

Přestupková komise:

  •         Benková Lenka Veronika, Bc.  ........ předseda
  •         Sonnek Drahomír ............................ člen
  •         Bena Pavel ......................................... člen

 

Kulturní komise:

  •          Bc. Škvárová Jiřina ............................ předseda
  •          Lindovská Lenka ................................ člen
  •          Kudělová Emilie ................................. člen